Řemeslný ovocný sorbet - meruňka.
Obsah meruněk ve směsi je 55 %.
Návod na přípravu:
Na ovocný sorbet smíchejte 3,5 kg směsi se 4 l studené pitné vody.
Balení: 3,5 kg
Obchodní balení: 4 x 3,5 kg
Obsah meruněk ve směsi je 55 %.
Na ovocný sorbet smíchejte 3,5 kg směsi se 4 l studené pitné vody.
Balení: 3,5 kg
Obchodní balení: 4 x 3,5 kg
| Energie | 884 kJ / 208 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 52 g |
| z toho cukry | 50 g |
| Vláknina | 0,5 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |