Řemeslný ovocný sorbet - mango.
Obsah manga ve směsi je 54 %.
Návod na přípravu
Na ovocný sorbet smíchejte 3,5 kg směsi se 4 l studené pitné vody.
Balení: kbelík 3,5 kg
Obchodní balení: 4 x 3,5 kg
Obsah manga ve směsi je 54 %.
Na ovocný sorbet smíchejte 3,5 kg směsi se 4 l studené pitné vody.
Balení: kbelík 3,5 kg
Obchodní balení: 4 x 3,5 kg
| Energie | 894 kJ / 213 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kys. | 0 g |
| Sacharidy | 52 g |
| z toho cukry | 50 g |
| Vláknina | 0,5 g |
| Bílkoviny | 0,5 g |
| Sůl | 0 g |