Řemeslný ovocný sorbet - malina.
Obsah malin ve směsi je 55 %.
Návod na přípravu
Na ovocný sorbet smíchejte 3,5 kg směsi se 4 l studené pitné vody.
Balení: kbelík 3,5 kg
Obchodní balení: 4 x 3,5 kg
Obsah malin ve směsi je 55 %.
Na ovocný sorbet smíchejte 3,5 kg směsi se 4 l studené pitné vody.
Balení: kbelík 3,5 kg
Obchodní balení: 4 x 3,5 kg
| Energie | 865 kJ / 203 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kys. | 0 g |
| Sacharidy | 50 g |
| z toho cukry | 47 g |
| Vláknina | 1,6 g |
| Bílkoviny | 0,5 g |
| Sůl | 0 g |