Řemeslný ovocný sorbet - hruška.
Obsah hrušek ve směsi je 57 %.
Návod na přípravu:
Na ovocný sorbet smíchejte 3,5 kg směsi se 4 l studené pitné vody.
Balení: 3,5 kg
Obchodní balení: 4 x 3,5 kg
Obsah hrušek ve směsi je 57 %.
Na ovocný sorbet smíchejte 3,5 kg směsi se 4 l studené pitné vody.
Balení: 3,5 kg
Obchodní balení: 4 x 3,5 kg
| Energie | 809 kJ / 191 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 47 g |
| z toho cukry | 46 g |
| Vláknina | 1,3 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |