Řemeslný ovocný sorbet - černý rybíz.
Obsah černého rybízu ve směsi je 57 %.
Návod na přípravu:
Na ovocný sorbet smíchejte 3,5 kg směsi se 4 l studené pitné vody.
Balení: kbelík 3,5 kg
Obchodní balení: 4 x 3,5 kg
Obsah černého rybízu ve směsi je 57 %.
Na ovocný sorbet smíchejte 3,5 kg směsi se 4 l studené pitné vody.
Balení: kbelík 3,5 kg
Obchodní balení: 4 x 3,5 kg
| Energie | 891 kJ / 209 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kys. | 0 g |
| Sacharidy | 51 g |
| z toho cukry | 48 g |
| Vláknina | 2,5 g |
| Bílkoviny | 0,7 g |
| Sůl | 0 g |